NOWOŚCI

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI NA SEZON 2017/2018, JUŻ OD 4 WREZEŚNIA!

28.11.2016

Przygotowania do sezonu eskimoskowego trwają 🙂

W tym  roku aby uatrakcyjnić naszą ofertę, ulepszyliśmy ofertę dla dzieci dobrze jeżdżących. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

05.02.16

Z radością informujemy iż w Beskidach spadł śnieg, zrobiło się biało i narciarsko! Zajęcia odbywają się bez zmian.

 

Informujemy również o zmianie cen za opiekę nad dziećmi, wprowadzoną 01.02.2016. Wszystkie rezerwacje dotyczące opcji nr 2(opieka i zabawa), dokonane do 31.01, będą rozliczane zgodnie z poprzednim cennikiem.

Aktualne informacje dotyczące warunków narciarskich.

W chwili obecnej żaden ze Szczyrkowskich ośrodków nie działa. Zapraszamy na stronę bialykrzyz.com.pl gdzie na kamerach mogą Państwo na bieżąco sprawdzić stan pokrywy śnieżnej.

Jedyny czynny stok w Beskidach to Złoty Groń w Istebnej.

SEZON 2015/2016

Jesteśmy w pełni gotowości i czekamy na odwiedzających nas co roku stałych klientów oraz serdecznie zapraszamy wszystkich nowych:)

Tego roku, bez zmian, nasze bazy będą w Hotelu Klimczok oraz w Góralu. Sezon zapowiada się świetnie, przygotowaliśmy kilka nowości i dodatkowych atrakcji.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą alpejską ofertą. Kameralny wyjazd w świetnej cenie z wesołą ekipą i w pięknym otoczeniu… dlaczego nie!? 🙂

SEZON 2014/2015

Serdecznie zapraszamy Państwa do Eskimosków. Zmieniło się miejsce, nie zmieniła się jakość!

-Mimo naszego czteroletniego zaangażowania w rozwój Szczyrku oraz przystosowania terenu pod Skrzycznem dla maluchów, po wdrożeniu naszych pomysłów i ich realizacji, Hotel Meta ogłosił przetarg finansowy, który wygrała inna firma. Tym samym w tym roku uprzejmie zapraszamy  stałych oraz nowych klientów do zapoznania się z naszą bazą  w Hotelu Klimczok****  oraz nową bazą w niezwykle przytulnym Hotelu Góral***(ul. Myśliwska 30), leżącym w samym centrum Szczyrku w pobliżu ośrodka Skrzyczne.

-Wprowadziliśmy również nowe opcje szkoleniowe (opcja nr 3), szczególnie korzystne dla dzieci które już nauczyły się podstaw w naszym przedszkolu i chciałyby spędzić więcej czasu na stoku, oraz dla dzieci starszych.

-Rezerwacje są już aktywne, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w sezonie 2014/2015!

Zapraszamy również na obiecane wyjazdy w Alpy! Pierwszy wyjazd odbędzie się 14-21.03/2015. Osobiście sprawdziliśmy wiele alpejskich miejscowości pod kątem rodzin z dziećmi i wybraliśmy fantastycznie położone Niederau.  Dla nikogo nie zabraknie atrakcji oraz rewelacyjnych warunków narciarskich.

SEZON 2013/2014

poniedziałek, Grudzień 23th, 2013

Skiprzedszkole Eskimoski rozpoczęło sezon narciarski 🙂

 

Małe dzielne Eskimoski już działają! Dziękujemy za pierwsze w tym sezonie odwiedziny i gorąco pozdrawiamy naszych młodych niepoddających się narciarzy. Mimo mało sprzyjającej aury pogodowej wszyscy jesteśmy szczęśliwi z pierwszych zjazdów. Niezawodny stok Krasnal jak zawsze czynny :)

 

ROZPOCZĘCIE SEZONU Z ESKIMOSKAMI: 23.12.2013. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! W TYM ROKU, NASZE BAZY TO HOTEL KLIMCZOK ORAZ HOTEL META!

29 listopada 2013:

Zachęcamy do częstego wchodzenia na naszą stronę oraz śledzenia działu NOWOŚCI. Już wkrótce zamieścimy informacje o wyjeździe w Alpy ze skiprzedszkolem Eskimoski. Wszelkie propozycje terminów oraz inne sugestie, prosimy kierować na adres infoeskimoski@gmail.com

 

 28 listopada 2013:

Sezon 2013/2014 zapowiada się fantastycznie! Nowe wyciągi w Szczyrku, masa atrakcji dla dzieci, realizacje nowych pomysłów, o których napiszemy już wkrótce!

SEZON 2012/2013

Feryjna nowość 2012/2013: szkolenie narciarskie oraz snowboardowe dla dzieci i młodzieży w wieku 9-13, 14- 17.

UWAGA!: Szkolenia odbędą się tylko jeżeli grupa będzie składała się z minimum czterech osób.  Grupy narciarskie to grupy dzieci jeżdżących o średnim stopniu zaawansowania, natomiast grupy snowboardowe, będą organizowane dla osób jeżdżących oraz  początkujących.

 

PAKIET BRĄZOWY – 3 dni szkolenia – 255zł (12 godzin na stoku)

PAKIET SREBRNY – 4 dni szkolenia – 330zł ( 16 godzin na stoku)

PAKIET ZŁOTY –  5 dni szkolenia – 4oo zł ( 20 godzin na stoku)

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Dzień 1.:

  • 10:00 SPOTKANIE NA STOKU, ZAPOZNANIE Z INSTRUKTOREM
  • 10:30 ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ NA STOKU
  • 12:00 PRZERWA NA LUNCH
  • 12:30 KONTYNUACJA ZAJĘĆ NA STOKU
  • 14:00 ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

Każdy kolejny dzień ustalany jest na bieżąco z instruktorem odpowiedzialnym za daną grupę. Czas zajęć jest niezmienny, natomiast miejsca spotkań zależne są od umiejętności danej grupy. Wszyscy uczestniczy na własną ręke zapewniają sobie dojazd, karnety oraz posiłek w porze lunchu. Koszt karnetu instruktora, dzielony jest pomiędzy uczestników kursu.

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr telefonu 508303466.

REZERWACJA POD ADRESEM:     infoeskimoski@gmail.com

w tytule rezrewacji proszę wpisać „pakiet brązowy/srebrny/złoty”.

 

 

04.01.2013

Póki co, warunki w Szczyrku nie są złe, czynnych jest 5km tras, a stok Krasnal na którym uczymy dzieciaki jeździć, jest świetnie przygotowany. Tak więc…JEŹDZIMY, DZIAŁAMY, ZAPRASZAMY!

01.01.2013

W tym roku zaraz koło Hotelu Meta, powstało rewelacyjne sztuczne lodowisko, czynne cały sezon!

15.12.2012

Już wkrótce poinformujemy Państwa o pierwszym wyjeździe w Alpy z Eskimoskami! Nasz pomysł na połączenie sportowo-rekreacyjnych wyjazdów w Alpy z oraganizowaniem przedszkola i opieki dla dzieci, ucieszy każdego kto do tej pory  musiał sobie odmawiać jazdy na nartach, ze względu na małe pociechy wymagające stałej opieki. Na naszych wyjazdach każdy  będzie zadowolny a korzyści będą czerpać wszyscy dorośli oraz dzieci.

Zapewnimy fantastyczne warunki mieskzalne, instruktorów sportowej jazdy na nartach i rekreacyjnej jazdy na nartach, instruktorów dla dzieci oraz zorganizujemy pokój zabaw którym dzieci będą mogły się cieszyć popołudniami.

Zaprzyjaźnione strony:
hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
Apartamenty ParkoweDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2018 Eskimoski.com.com - All rights reserved.

FreshMail.pl