• Zdjęcie slidera
  chmury
  chmury
  chmury

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE-NUMER 1 W SZCZYRKU

REZERWACJA NA SEZON 19/20 OD 1 WRZEŚNIA 2019.ZAPRASZAMY!

Chmury

Skiprzedszkole - przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat

Dla Początkujących jak i Średniozaawansowanych

Szkółka Narciarska - przeznaczone dla dzieci w wieku 8-14 lat

Dla Średniozaawansowanych jak i Doświadczonych

Opieka i zabawa - przeznaczone dla dzieci w wieku 3-8 lat

Dla Młodszych jak i Starszych dzieci

Zajęcia Indywidualne - przeznaczone dla dzieci w wieku 3-99 lat

Dla Początkujących jak i Doświadczonych

logo
4-12 lat

Skiprzedszkole

Jako pierwsi w Polsce, stworzyliśmy ideę SKIPRZEDSZKOLA, czyli połączenia opieki, zabawy oraz nart, dla dzieci w wieku 4-12 lat. Pomysł fantastycznie się sprawdził, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych 4-7, 8-12 lat. Grupy liczą 3-6 dzieci i są podzielone na poziomy zaawansowania. Podczas zajęć, wraz z postępami, dzieci są przesuwane do odpowiednich grup. W cenie 6h zorganizowanych zajęć (w tym 3 na stoku z instruktorem).

logo
8-14 lat

Szkółka Narciarska

Profesjonalny trening (3,5 godzniny/dziennie) połączony z pełną organizacją czasu oraz transportu, przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 . Opcja ta skierowana jest do osób z umiejętnością jazdy równoległej, dobrze zaznajomionych z wszystkimi rodzajami wyciągów narciarskich. Pozostałe dzieci zapraszamy do skiprzedszkola gdzie prowadzone są grupy początkujące oraz średnio-zaawansowane(w przypadku szybkich postępów, istnieje możliwość przeniesienia do grupy zaawansowanej) Cena karnetu dla szkółki to koszt 65zł/dzień według stawek COS/ BSA

logo
3-8 lat

Opieka i zabawa

3 godziny z naszą opiekunką 39 zł Cały dzień w sali zabaw pod okiem opiekunki 59 zł Przedszkole jest czynne w godzinach 9:00 – 16:00 (tylko w hotelu Góral) Konieczna jest rezerwacja telefoniczna pod numerem tel. +48 511 456 227 lub +48 608 580 186 minimum dzień wcześniej do godziny 16. Nie organizujemy dzieciom posiłku, należy pozostawić opiekunce suchy prowiant dla dziecka oraz napój.

logo
3-99 lat

Zajęcia Indywidualne

To lekcje na nartach dla każdego! Zapraszamy dzieci i dorosłych. Lekcje dopasowane są do wieku oraz umiejętności indywidualnego narciarza. Lekcje można zarezerwować na naszej stronie lub telefonicznie pod nr tel. +48 511 456 979

Przedszkole narciarskie Eskimoski

krok po kroku

Krok 1
logo

Zarezerwuj online.

Aby zarezerwować miejsce w Eskimoskach, należy zapoznać się z ofertą oraz regulaminem Eskimosków. Rezerwacji dokonuje się online. Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy codziennie w godzinach 9:00-18:00 pod nr telefonu : Paulina +48 511 456 227 Monika +48 608 580 186

Pamiętaj

Rezerwacji można dokonać minimum 5 dni przed przyjazdem, tylko przez internet. Dzięki temu możemy być w pełni przygotowani i świetnie zorganizowani na Państwa przyjazd. Zalecamy dokonywania rezerwacji kilka tygodni przed planowanym przyjazdem. Przy rezerwacji konieczna jest zaliczka w wysokości 100zł od dziecka. Przy wpłacie całościowej otrzymacie Państwo 5%rabatu. Należy zachować potwierdzenie rezerwacji oraz okazać je w pierwszym dniu pobytu. Polityka zwrotów jest bardzo przychylna klientom, wystarczy nas poinformować mailowo o zmianie planów 5 dni przed przyjazdem do godziny 16:00, a wpłacona suma zostanie w całości zwrócona.

Krok 2
logo
Krok 3
logo

Co dalej?

Należy się ciepło ubrać i skierować do jednej z naszych baz! O nic się nie martwić i zostawić całą resztę nam, Eskimoskom - specjalistom od zadań rodzinnych ?? Zachęcamy do zapoznania się zakładką „Dla Rodziców” gdzie znajdziecie państwo wiele pomocnych informacji dotyczących przygotowania się do wyjazdu narciarskiego z dziećmi.

Eskimoskowy TEAM

Co mówią o nas klienci

 • Bezapelacyjnie polecam Eskimoski z całego serca! ♥ 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało- od Zuzy dodaję jeszcze 5 w gratisie :) ...
  zdjęcie komentarz
  Gabriela
  Uczestnik źródło: FB
 • Great hospitality. Perfect infrastructure. All the staff is nice, smiling and friendly w/ kids and parents. And my 9 y.o son improved a lot his level of skiing during the week. I recommend Eskimoski!
  zdjęcie komentarz
  Antonie
  Uczestnik źródło: FB
 • Bardzo polecam Eskimoski. Świetna kadra, sprzęt i zaplecze logistyczne. Instruktorzy bardzo sympatyczni z dobrym kontaktem z dziećmi. Mój 9 letni syn niesamowicie skorzystał z tygodniowej szkółki i poprawił styl jazdy. Obserwowałam też maluchy na stoku, były zachwycone.
  zdjęcie komentarz
  Olga
  Uczestnik źródło: FB
 • Byliśmy bardzo zadowoleni ze skiprzedszkole Eskimoski. Na miejscu zbiórki dzieciaków - zaangażowana animatorka, która pomaga dzieciom odnaleźć się w grupie. Do tego energiczna, zaangażowana i przyjazna obsługa oraz instruktorzy, którzy potrafią pracować z dziećmi
  zdjęcie komentarz
  Ilona
  Uczestnik źródło: FB
 • Niezwykle uśmiechnięci i otwarci na dziecięce fanaberie opiekunowie/instruktorzy/animatorzy. dzieci nie chcą słyszeć o końcu nauki narciarstwa u nich, a w zamian rodzice słyszą „jeszcze, jeszcze..”pełna rekomendacja.
  zdjęcie komentarz
  Anna
  Uczestnik źródło: FB
 • Iwo śmiga jak szalony po naukach w Eskimoskach.
  zdjęcie komentarz
  Tomasz
  Uczestnik źródło: FB
 • Super miejsce prowadzone z ogromną pasją, a opiekunowie oraz instruktorzy z fantastycznym podejściem do dzieci! ? Serdecznie polecam Eskimoski, zdecydowanie jest to najlepsza szkółka w Szczyrku i okolicy! Do zobaczenia za rok!
  zdjęcie komentarz
  Sara
  Uczestnik źródło: Google

Nasze artykuły

Partnerzy