O czym musisz pamietać

Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola w lekkim ubiorze, najlepiej w ubranku które chcieliby państwo aby dziecko miało pod kombinezonem (np.narciarska bielizna termiczna). Kombinezon wraz z kominiarką , rękawicami i dodatkami do ubrania, powinien być zawieszony na jednym wieszaku. Uprzejmie prosimy o podpisywanie imieniem dziecka każdej rzeczy z osobna.
Rękawiczki

Rękawiczki

Kominiarke (nie czapkę)

Kominiarke (nie czapkę)

Bieliznę termiczną

Bieliznę termiczną

Komin na szyję

Komin na szyję

Spodnie i kurtkę narciarską

Spodnie i kurtkę narciarską

Gogle narciarskie

Gogle narciarskie

Kapcie

Kapcie

Co zabrać?
Regulamin

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania.

1Rezerwacja - jak właściwe określić umiejętności dziecka.

Bardzo ważne by Dzieci w pierwszym dniu trafiły do właściwej grupy. Dlatego przygotowaliśmy ściągę dla Państwa. BRAK UMIEJĘTNOŚCI - tak określamy dzieci które samodzielnie nie hamują, potrzebują cały czas asekuracji oraz pomocy przy choćby podejściu w nartach pod wyciąg. POCZĄTKUJĄCY - dzieci samodzielnie zjeżdżające ze stoku, hamujące, płużące, jeżdżące na wyciągu ( nie krzesełkowym), wykonujące polecenia. JEŻDŻĄCY - to dzieci które pewnie i dynamicznie skręcają, hamują, jeżdżą na wszystkich rodzajach wyciągów, potrafią kontrolować tor jazdy oraz prędkość. ŚREDNIO ZAAWANSOWANY (szkółka) młodzież szlifująca technikę jazdy równoległej, całkiem pewnie czujący się na nartach. ZAAWANSOWANY- (szkółka) młodzież poruszająca się po wszystkich trasach, również oblodzonych i stromych, nie bojąca się prędkości, potrafiący jeździć w puchu i lubiących muldy ;)

2Czy musimy ubezpieczyć dziecko?

Każde dziecko powinno być ubezpieczone przez rodzica. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia dodatkowego NNW.

3Czy możemy pojechać z dziećmi na stok?

Oczywiście że tak, jednak regulamin przewiduje opuszczenie przedszkola przez rodziców o 9:30 oraz nie ingerowanie w zajęcia. Tym samym bardzo Państwa prosimy o zachowanie dystansu i obserwacje z bezpiecznej odległości, która nie będzie rozpraszała dzieci, a instruktorzy będą mogli w pełni dbać o bezpieczeństwo dzieci.

4Co zabrać?

Serdecznie zapraszamy do zakładki „dla rodziców”, która pomoże państwu w przygotowaniu dzieci do zajęć w Eskimoskach. W razie jakichkolwiek pytań, infolinia jest czynna codziennie od 9:00-18:00 +48 511 456 227

5Co dzieci jedzą?

W zależności od miejsca w którym odbywają się zajęcia, dzieci spożywają posiłki przygotowywane w sterylnych warunkach, przez kuchnie hotelowe. Menu jest zróżnicowane, są to posiłki w formie lunchu. Jeżeli dziecko akurat nie lubi danej potrawy, ma możliwość zastąpienia posiłku kromeczką przygotowaną z tym co lubi ? Nie ma możliwości serwowania dziecku posiłków na życzenie rodziców, o ile dziecko nie ma diety nadanej przez lekarza. W przedszkolu na życzenie dzieci, serwowana jest woda.

6Czy dać dzieciom kromkę lub batonika do plecaka?

Zdecydowanie prosimy tego nie robić. W szczególności jeśli są to słodycze. Chodzi o zasady nie sprawiania innym dzieciom przykrości.

7Co jeśli dziecko będzie musiało pójść do toalety na stoku?

Na stoku są Panie opiekunki, które zajmują się właśnie takimi sytuacjami? Dzieci zostaną odstawione przez instruktora do opiekunki, a opiekunka pomoże dzieciakom załatwić ważne sprawy.