O czym musisz pamietać

Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola w lekkim ubiorze, najlepiej w ubranku które chcieliby państwo aby dziecko miało pod kombinezonem (np.narciarska bielizna termiczna). Kombinezon wraz z kominiarką , rękawicami i dodatkami do ubrania, powinien być zawieszony na jednym wieszaku. Uprzejmie prosimy o podpisywanie imieniem dziecka każdej rzeczy z osobna.
Rękawiczki
1

Rękawiczki

Kominiarke (nie czapkę)
2

Kominiarke (nie czapkę)

Bieliznę termiczną
3

Bieliznę termiczną

Komin na szyję
4

Komin na szyję

Spodnie oraz kurtkę narciarską
5

Spodnie oraz kurtkę narciarską

Gogle narciarskie
1

Gogle narciarskie

Kapcie
2

Kapcie

Co zabrać?
Regulamin

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania.

1Czy musimy ubezpieczyć dziecko?

Każde dziecko powinno być ubezpieczone przez rodzica. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia dodatkowego NNW.

2Czy możemy pojechać z dziećmi na stok?

Oczywiście że tak, jednak regulamin przewiduje opuszczenie przedszkola przez rodziców o 9:30 oraz nie ingerowanie w zajęcia. Tym samym bardzo Państwa prosimy o zachowanie dystansu i obserwacje z bezpiecznej odległości, która nie będzie rozpraszała dzieci, a instruktorzy będą mogli w pełni dbać o bezpieczeństwo dzieci.

3Co zabrać?

Serdecznie zapraszamy do zakładki „dla rodziców”, która pomoże państwu w przygotowaniu dzieci do zajęć w Eskimoskach. W razie jakichkolwiek pytań, infolinia jest czynna codziennie od 9:00-18:00 +48 511 456 227

4Co dzieci jedzą?

W zależności od miejsca w którym odbywają się zajęcia, dzieci spożywają posiłki przygotowywane w sterylnych warunkach, przez kuchnie hotelowe. Menu jest zróżnicowane, są to posiłki w formie lunchu. Jeżeli dziecko akurat nie lubi danej potrawy, ma możliwość zastąpienia posiłku kromeczką przygotowaną z tym co lubi ? Nie ma możliwości serwowania dziecku posiłków na życzenie rodziców, o ile dziecko nie ma diety nadanej przez lekarza. W przedszkolu na życzenie dzieci, serwowana jest woda.

5Czy dać dzieciom kromkę lub batonika do plecaka?

Zdecydowanie prosimy tego nie robić. W szczególności jeśli są to słodycze. Chodzi o zasady nie sprawiania innym dzieciom przykrości.

6Co jeśli dziecko będzie musiało pójść do toalety na stoku?

Na stoku są Panie opiekunki, które zajmują się właśnie takimi sytuacjami? Dzieci zostaną odstawione przez instruktora do opiekunki, a opiekunka pomoże dzieciakom załatwić ważne sprawy.