1
Zajęcia firmy Eskimoski organizowane są w godzinach od 10:30-14:30. Firma Eskimoski odpowiada za bezpieczeństwo dzieci, tylko podanych godzinach zajęć.
2
Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania dzieci na godzinę 10:30 i odbierania dzieci o 14:30 w umówionym miejscu. W przypadku spóźnienia na zajęcia, dziecko może nie zostać przyjęte na zajęcia, a wpłacone środki za dany dzień, nie zostaną zwrócone. 3
3
Rezerwacja jest ważna tylko po zapisaniu się przez stronę www.lato.eskimoski.com. Płatnoci należy dokonać na miejscu w formie gotówkowej, suma wpłaty powinna być odliczona, za wszystkie zarezerwowane dni. Płatności można również dokonać przelewem, minimum 1 dzień roboczy przed zajęciami.
4
Jeżeli w trakcie zajęć nastąpią zmiany, rodzic zobowiązany jest poinformować dzień wcześniej o zmianie lub anulowaniu uczestnictwa dziecka w zajęciach. W przypadku nie poinformowania dzień wcześniej o zmianie, kwota zapłacona za wykupione zajęcia nie podlega zwrotowi.
5
Skiprzedszkole Eskimoski nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w przedszkolu.
6
Ze względu na bezpieczeństwo oraz dobro całej grupy, w trakcie zajęć uprzejmie prosi się rodziców o z nie ingerowanie w zajęcia.Uprzejmie prosimy również o opuszczanie przedszkola do godziny 10:30 oraz pozostawianie dzieci tylko pod opieką naszych opiekunów(obecność rodziców bardzo utrudnia nam organizację dzieci oraz zajęć).
7
Wszystkie dzieci podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Koszt ubezpieczenia pokrywają rodzice. Skiprzedszkole Eskimoski ubezpiecza tylko instruktorów ubezpieczeniem oc. 7
8
Dzieci pozostawione w Skiprzedszkolu Eskimoski pozostają pod stałą opieką opiekunów . Opiekunowie i instruktorzy w razie konieczności mają prawo pomóc dziecku w toalecie.
9
Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na wykorzystanie fotografii dziecka oraz filmów robionych podczas zajęć na potrzeby firmy „Eskimoski Paulina Busz”. Jeżeli rodzic nie zgadza się na upublicznianie zdjęć dziecka, dziecko nie może uczestniczyć w naszych zajęciach. *
10
Firma Eskimoski nie odpowiada za zniszczone lub ubrudzone ubrania oraz obuwie. Prosimy o ubieranie dzieci w rzeczy sportowe, łatwe do wyprania. Rodzice zobowiązani są do zapewnienia dzieciom odzieży oraz obuwia stosownego do pogody, gdyż wszystkie zajęcia odbywają się na zewnątrz. 10
11
Firma Eskimoski ma prawo nie przyjąć dziecka, którego opiekunowie nie dokonali wcześniejszej rezerwacji przez naszą stronę eskimoski.com/lato
12
Akceptacja regulaminu następuje w momencie rezerwacji/wykupienia zajęć w Skiprzedszkolu Eskimoski.
13
Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na przesyłanie na podany adres E-mail treści reklamowych Skiprzedszkola Eskimoski oraz przetrzymywanie danych osobowych tylko i wyłącznie dla firmy Eskimoski Paulina Busz.
14
Dzieci nie powinny zabierać ze sobą żadnych urządzeń elektronicznych, w tym telefonów. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny.

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania.

1Co zabrać?

Serdecznie zapraszamy do zakładki „dla rodziców”, która pomoże państwu w przygotowaniu dzieci do zajęć w Eskimoskach. W razie jakichkolwiek pytań, infolinia jest czynna codziennie od 9:00-18:00 +48 511 456 227

2Czy możemy pojechać z dziećmi na stok?

Oczywiście że tak, jednak regulamin przewiduje opuszczenie przedszkola przez rodziców o 9:30 oraz nie ingerowanie w zajęcia. Tym samym bardzo Państwa prosimy o zachowanie dystansu i obserwacje z bezpiecznej odległości, która nie będzie rozpraszała dzieci, a instruktorzy będą mogli w pełni dbać o bezpieczeństwo dzieci.

3Czy musimy ubezpieczyć dziecko?

Każde dziecko powinno być ubezpieczone przez rodzica. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia dodatkowego NNW.

4Co dzieci jedzą?

W zależności od miejsca w którym odbywają się zajęcia, dzieci spożywają posiłki przygotowywane w sterylnych warunkach, przez kuchnie hotelowe. Menu jest zróżnicowane, są to posiłki w formie lunchu. Jeżeli dziecko akurat nie lubi danej potrawy, ma możliwość zastąpienia posiłku kromeczką przygotowaną z tym co lubi ? Nie ma możliwości serwowania dziecku posiłków na życzenie rodziców, o ile dziecko nie ma diety nadanej przez lekarza. W przedszkolu na życzenie dzieci, serwowana jest woda.

5Czy dać dzieciom kromkę lub batonika do plecaka?

Zdecydowanie prosimy tego nie robić. W szczególności jeśli są to słodycze. Chodzi o zasady nie sprawiania innym dzieciom przykrości.

6Co jeśli dziecko będzie musiało pójść do toalety na stoku?

Na stoku są Panie opiekunki, które zajmują się właśnie takimi sytuacjami? Dzieci zostaną odstawione przez instruktora do opiekunki, a opiekunka pomoże dzieciakom załatwić ważne sprawy.

7Czy możemy pojechać z dziećmi na stok?

Oczywiście że tak, jednak regulamin przewiduje opuszczenie przedszkola przez rodziców o 9:30 oraz nie ingerowanie w zajęcia. Tym samym bardzo Państwa prosimy o zachowanie dystansu i obserwacje z bezpiecznej odległości, która nie będzie rozpraszała dzieci, a instruktorzy będą mogli w pełni dbać o bezpieczeństwo dzieci.