Regulamin

Regulamin Skiprzedszkola Eskimoski
1. Skiprzedszkole Eskimoski jest czynne w godzinach od 9:00 do 16:00.

 

2. W opcji nr 1 rodzice zobowiązani są do przyprowadzania dzieci do godziny 10:30 i odbierania do godziny 16:00. W przypadku spóźnienia na zajęcia, dziecko może nie zostać przyjęte na zajęcia, a wpłacone środki za dany dzień, nie zostaną zwrócone.

 

3. Każdy kwadrans opieki po godzinie 16:00 kosztuje  dodatkowo 10 zł.

 

4. Rezerwacja jest ważna po wpłacie zaliczki w wysokości 100zł za 1 dziecko. Resztę należności należy uregulować pierwszego dnia po przyjściu do siedziby Skiprzedszkola Eskimoski(płatność tylko gotówką), lub na stoku u prowadzącego grupę(tylko w przypadku zajęć grupowych, nie dotyczy opcji skiprzedszkole).

 

5.Jeżeli w trakcie zajęć nastąpią zmiany, rodzic zobowiązany jest poinformować dzień wcześniej o zmianie lub anulowaniu uczestnictwa dziecka w zajęciach dnia następnego. W przypadku nie poinformowania dzień wcześniej o zmianie, kwota zapłacona za wykupione zajęcia nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji jeszcze przed rozpoczęciem zajęć, aby otrzymać zwrot zaliczki, należy poinformować firmę Eskimoski.com minimum 2 dni wcześniej do godziny 17:00, zrówno drogą mailową(infoeskimoski@gmail.com) jak i telefoniczną (508303466).

 

6. Skiprzedszkole Eskimoski nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w przedszkolu.

 

7. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci w trakcie zajęć odbywających się na stoku uprzejmie prosi się rodziców o zachowanie dystansu oraz nie ingerowanie w zajęcia narciarskie.Uprzejmie prosimy również o opuszczanie przedszkola do godziny 10:30 oraz pozostawianie dzieci tylko pod opieką naszych opiekunów(obecność rodziców bardzo utrudnia nam organizację dzieci oraz zajęć).

 

8. Wszystkie dzieci podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Koszt ubezpieczenia pokrywają rodzice. Skiprzedszkole Eskimoski ubezpiecza tylko instruktorów,ubezpieczeniem oc.

 

9. Dzieci pozostawione w Skiprzedszkolu Eskimoski pozostają pod stałą opieką opiekunów oraz instruktorów. Opiekunowie i instruktorzy w razie konieczności mają prawo pomóc dziecku w toalecie.

 

10. Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na wykorzystanie ewentualnych fotografii dziecka na potrzeby firmy, Skiprzedszkole Eskimoski. Jeżeli rodzic nie zgadza się na upublicznianie zdjęć dziecka, prosimy o zgłoszenie w recepcji, gdzie otrzyma od nas potwierdzenie owego zgłoszenia.

 

11. Zabrania się wnoszenia ciepłych posiłków oraz gorących napojów do Skiprzedszkola Eskimoski.

 

12. Instruktor ma obowiązek odpowiednio dobrać dziecku sprzęt narciarski, nawet jeżeli konieczna będzie zamiana sprzętu prywatnego, na sprzęt szkółki Eskimoski.

 

13. Akceptacja regulaminu następuje w momencie rezerwacji/wykupienia zajęć w Skiprzedszkolu Eskimoski.

 

14. Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na przesyłanie na podany adres E-mail treści reklamowych Skiprzedszkola Eskimoski.

 

Zaprzyjaźnione strony:
hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
Apartamenty ParkoweDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2018 Eskimoski.com.com - All rights reserved.

FreshMail.pl