O NAS

Skiprzedszkole Eskimoski.com – specjaliści od zadań rodzinnych!♥

 

Skiprzedszkole Eskimoski.com, zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi, połączoną z zabawą i nauką jazdy na nartach i snowboardzie. Mieścimy się w samy sercu  Szczyrku w Hotelu Góral***, Hotelu Apartamenty Parkowe oraz  w górskim zaciszu Hotelu Klimczok****.

4 powody dla których warto wybrać Eskimoski:
  1. plan zajęć to idealna równowaga wysiłku fizycznego, zabawy i bezstresowej nauki poprzez zabawę
  2. nasza kadra to nie tylko instruktorzy i byli zawodnicy ale również doświadczeni wychowawcy i animatorzy pracujący na co dzień z dziećmi.
  3. Małe grupy dzieci, duże grupy instruktorów:)
  4. Wyjątkowa organizacja
  5. Nie jesteśmy niczyją kopią. Codziennie tworzymy i udoskonalamy, co roku wprowadzamy nowości i robimy to z pełnym zaangażowaniem i pasją. Szczycimy się byciem kopiowanymi.
Eskimoski to zespół fantastycznych kreatywnych ludzi i niekończących się nowych pomysłów umilających życie dzieci i rodziców:)

Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 4-8 , 8-12 oraz młodzieży i dorosłych!

Staramy się pokazać dzieciom oraz Państwu, jak fantastycznie można spędzić rodzinne wakacje, bez żadnych ograniczeń! Zapewniamy maluchom świetną zabawę dając tym samym wszystkim rodzicom i opiekunom szersze możliwości spędzania czasu. Naszą ideą jest nauczanie dzieci poprzez zabawę, ale również zaszczepienie w nich bakcyla narciarskiego oraz miłości do gór. Jako pierwsze skiprzedszkole na polskim rynku, szczególnie polecamy naszą dopracowaną, świetnie sprawdzającą się ofertę grupową oraz indywidualną. Wizytówką jest bardzo pozytywna opinia wśród osób które skorzystały z naszych usług, wiarygodność personelu, optymalne sposoby nauczania oraz zasady bezpieczeństwa których bezwzględnie się trzymamy. Serdecznie polecamy Eskimoski wszystkim dzieciom oraz rodzicom!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz z naszym BLOGIEM gdzie znajdą państwo aktualności związane z Eskimoskami, zdjęcia i wiele więcej!

Zaprzyjaźnione strony:
hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
Apartamenty ParkoweDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2018 Eskimoski.com.com - All rights reserved.

FreshMail.pl