Instruktorzy

🙂 Monika Kubica zwana Monią

Z dziećmi pracuje od 18 lat. Z wykształecenia architekt, z zamiłowania sportowiec. Zawodniczka BBTS oraz AKN Gliwice, wielokrotna finalistka Akademickich Mistrzostw Polski. Instruktor narciarstwa z ogrmonym zasobem doświadczenia i wiedzy o nauczaniu. Wiele lat współpracowała z przedszkolami jako instruktor narciarstwa oraz ze szkołą narciarską LIVE, prowadząc zoraganizowane grupy dzieci i młodzieży. Od zawsze związana ze znaną na rynku, rzetelną firmą FUN SPORT organizującą między innymi wyjazdy w Alpy, na które serdecznie zaprasza!:)

 

🙂 Paulina Busz

Była zawodniczka klubu sportowego BBTS, finalistka Mistrzostw Polski, miłośniczka gór i sportów zimowych. Absolwentka AWF Katowice, menadżer sportu. Instruktorka narciarstwa oraz snowboardu z 9-letnim doświadczeniem pozyskanym w Polsce, zachodniej Europie oraz USA, skąd przywiozła ideę stworzenia Eskimosków. Wprowadziła w firmę wiele innowacyjnych pomysłów, które przysłużyły się do powstania tak fantastycznego miejsca dla dzieci i rodziców, jak skiprzedszkole Eskimoski.

 

🙂 Martyna Szymik

Wyjątkowo pogodna i wiecznie uśmiechnięta osoba. Absolwentka AWF Katowice, wszechstronna instrutorka, z kilkuletnim, wciąż rosnącym doświadczeniem. Ze względu na zabawki i atrakcje czekające w przedszkolu wolała by być jego uczestnikiem niż instruktorem, jednak praca z dziećmi i jazda na nartach przynosi jej równie dużo przyjemnośći:). Całorocznie zajmuje się opieką oraz pielęgnacją czteronożnych pupilów. Zapraszamy na www.cztery-lapki.pl

 

 

🙂 Piotr Busz

 Przygodę z nartami rozpoczynał ze łzami w oczach w wieku trzech lat. Jednak narciarstwo szybko stało się jego pasją. Przez 14 lat był zawodnikiem w klubach sportowych, na zawodach- zawsze w czołówce. Absolwent AWF Katowice, instruktor narciarstwa, windsurfingu i tenisa. Każdej zimy nabywa nowe doświadczenie w pracy z dziećmi. Całorocznie, Piotrek zajmuje się prowadzeniem firmy Eco Wash www.ecowash24.pl oraz marketingiem sieciowym.

🙂 Ania Sromek

Zabawę „w narty ” rozpoczęła w wieku lat 5, do matury zawodniczka MKN Skrzyczne-Szczyrk.
Od 1993 Pomocnik a od 1997 Instruktor PZN.
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – z wykształcenia pedagog-plastyk :))
Na co dzień zajmuje się renowacją budynków, miłośniczka jazdy na rowerze, nurkowania …..i psów.

🙂 nasze opiekunki

Doświadczone przedszkolanki i opiekunki,bardzo cierpliwe i wesołe osoby, kochające dzieci, zapewnią maluchom mnóstwo atrakcji poprzez organizację przeróżnych gier i zabaw oraz ciekawych spacerów.Przekonają każdego maluszka do wspólnej zabawy w naszym zabawkowym raju:)

Zaprzyjaźnione strony:
hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
Apartamenty ParkoweDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2018 Eskimoski.com.com - All rights reserved.

FreshMail.pl