DLA RODZICÓW

 

Drodzy Rodzice,

  • Dysponujemy pomieszczeniem w hotelu Klimczok oraz Góral, które jest zagospodarowane specjalnie dla maluchów. Domki zabaw, stół do wspólnego malowania, bajki , filmy animowane wyświetlane na rzutniku,  miśki, lalki, samochody, gry rozwojowo-zabawowe, a przede wszystkim świetni opiekunowie, zapewnią dzieciom zabawę i bezpieczeństwo.

 

  • Zajęcia narciarskie są specjalnie dostosowane do predyspozycji i możliwości dzieci w wieku 4-7 oraz 8-12.    2 godziny nauki jazdy to optymalny czas,  jednak jeżeli dzieci są chętne,  a warunki atmosferyczne sprzyjające, z wielką chęcią przedłużamy zajęcia bez dodatkowych kosztów!  Grupy dzieci dla zaczynjących naukę, liczą maksymalnie 2- 3.  osób na instruktora, dzieci jeżdżące to grupy 5-6.osobowe.   Zawsze zabieramy ze sobą kaski i kamizelki eskimoska. Po za wysoką jakością naszych usług, stawiamy na bezpieczeństwo!!!  Zajęcia prowadzone są na różnych stokach w zależności od pogody i warunków śniegowych.  Jeżeli do stoku musimy dojechać, przygotowujemy specjalne foteliki samochodowe. Starsze dzieci zapraszamy na lekcje indywidualne, oraz coroczne zajęcia grupowe, organizowane na bieżąco w każdym sezonie.

 

  • Zabawy na zewnątrz, to przede wszystkim zjeżdżanie z przygotowanej do tego górki, na saneczkach,  specjalnych oponach,  talerzach i matach.  Wszystko pod nadzorem opiekunów.Do zabawy na zewnątrz, prosimy o przygotowanie dla dzieci ciepłych ubrań,  skarpet oraz odpowiednich, ocieplonych bucików. Dysponujemy zapasowymi rękawicami oraz czapeczkami, w razie gdyby dzieciom zabrakło tego typu wyposażenia :)

Zachęcamy do zapoznania się z portalem DZIECIOCHATKI.PL oraz z artykułem dotyczącym nauczania jazdy na nartach: http://www.dzieciochatki.pl/index.php/Dzieci_na_nartach_-_nauka_jazdy.html 

 

Ponieważ ilość miejsc w przedszkolu jest ograniczona, KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA.

 

Dodatkowe pytania proszę kierować pod:

mail: infoeskimoski@gmail.com

tel. +48 577 224 312

Zaprzyjaźnione strony:

hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
funsportDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2017 Eskimoski.com.com - All rights reserved.

FreshMail.pl